Venergi

Náš príbeh

VENERGI – OBLEČIEME KAŽDÉHO

Náš košeľový príbeh je spätý s mestom Prešov a spoločnosťou UNICOTEX.

Začiatky slovenskej značky košieľ Venergi sú späté s firmou UNICOTEX, ktorá začala zabezpečovať výrobu pánskych košieľ v roku 1993. Po dlhoročnej tradícii a množstve spokojných zákazníkov UNICOTEX rozšíril svoje portfólio o výrobu štýlových dámskych blúzok a ako novinku pre rok 2021 aj o výrobu košeľových šiat.

Dominantným produktom firmy UNICOTEX sú pánske košele Venergi. Sú známe svojou kvalitou a prepracovanými detailmi. Košele Venergi sa vyrábajú zo špeciálneho materiálu – zo zmesi čistej, špeciálne spracovanej bavlny, polyesteru a elastanu v rôznom zložení.

Košele Venergi ponúkajú široký výber – klasické strihy aj košele pre slim postavu, v ponuke košieľ, ako jedni z mála, ponúkame 6 výškových skupín a tak isto veľkosti od 37 do 54. Dlhoroční zákazníci oceňujú na košeliach Venergi ich pohodlnosť, praktickosť, prijateľnú cenu a ľahké ošetrovanie.

Košele Venergi sú značkou, ktorá má potenciál byť svetová – veríme, že to je náš príbeh. Aj preto sme rozšírili naše pôsobenie z lokálneho, v meste Prešov a okolí, do celoslovenského, prípadne aj českého. Od roku 2021 je značka Venergi dostupná všetkým zákazníkom v podobe e-shopu. Na základe spätnej väzby našich dlhoročných zákazníkov sme okrem košieľ portfólio značky rozšírili aj o pánske nohavice, pulóvre, motýliky, kravaty, manžetové gombíky, boxerky, atď.

Medzi naše špecializácie patrí aj šitie košieľ pre potreby firiem. Takéto šitie si žiada presné a detailné vyšitie loga, čo dokážeme vďaka kvalitnej technológii a dlhoročnej praxi. Naše firemné šitie doposiaľ využili rôzne odvetvia priemyslu, pozrite si referencie v časti Firemné šitie.

Naše portfólio:

  • zabezpečujeme výrobu a predaj pánsky košieľ, dámskych blúzok, košeľových šiat
  • veľkoobchod, maloobchod a distribúcia,
  • výroba personalizovaných košieľ s vyšitým alebo tlačeným logom pre firmy či inštitúcie, podľa želania zákazníka,
  • výroba košieľ pre siete s odevmi,
  • spolupráca s reklamnými agentúrami v rámci výroby firemných aj reklamných  odevov.

Fotografie z našej výroby:

sk_SKSlovak